C326C104F1G5TA7301
C326C104F1G5TA7301
Part Number:
C326C104F1G5TA7301
Producent:
KEMET
Opis:
CAP CER 0.1UF 100V C0G RADIAL
Arkusz danych:
C326C104F1G5TA7301.pdf
Wprowadzenie
Kupować C326C104F1G5TA7301 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Seria:Goldmax, 300
oceny:-
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:C326C104F1G5TA7301
Lead Style:Formed Leads - Kinked
Główny odstęp:0.100" (2.54mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.300" (7.62mm)
cechy:Low ESL
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.1µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Opis:CAP CER 0.1UF 100V C0G RADIAL
Pojemność:0.1µF