Kupować C321C101JCG5TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 500V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±5% |
| Grubość (maks): | - |
| Współczynnik temperaturowy: | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.200" L x 0.200" W (5.08mm x 5.08mm) |
| Seria: | Goldmax, 300 |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 399-13552 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | C321C101JCG5TA |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Główny odstęp: | 0.250" (6.35mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.260" (6.60mm) |
| cechy: | High Voltage |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Opis: | CAP CER 100PF 500V NP0 RADIAL |
| Pojemność: | 100pF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |