C300K5R0E
C300K5R0E
Part Number:
C300K5R0E
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 5 OHM 10% 300W
Arkusz danych:
C300K5R0E.pdf
Wprowadzenie
Kupować C300K5R0E z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±10%
Współczynnik temperaturowy:±400ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Seria:Corrib®280
Oporność (Ohm):5
Moc (W):300W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Tubular
temperatura robocza:-55°C ~ 400°C
element mocowania:Brackets (not included)
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:C300K5R0E
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 5 OHM 10% 300W