Kupować C2M0080120D z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 5mA |
|---|---|
| Vgs (maks.): | +25V, -10V |
| Technologia: | SiCFET (Silicon Carbide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-247-3 |
| Seria: | C2M™ |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 98 mOhm @ 20A, 20V |
| Strata mocy (max): | 192W (Tc) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-247-3 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | C2M0080120D |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 950pF @ 1000V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 62nC @ 5V |
| Rodzaj FET: | N-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | N-Channel 1200V (1.2kV) 36A (Tc) 192W (Tc) Through Hole TO-247-3 |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On): | 20V |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 1200V (1.2kV) |
| Opis: | MOSFET N-CH 1200V 31.6A TO247 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 36A (Tc) |
| Email: | [email protected] |