Kupować C1210C101KCGACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 500V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Grubość (maks): | 0.075" (1.90mm) |
| Współczynnik temperaturowy: | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seria: | C |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Inne nazwy: | C1210C101KCGAC C1210C101KCGAC7800 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 21 Weeks |
| Numer części producenta: | C1210C101KCGACTU |
| Lead Style: | - |
| Główny odstęp: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| cechy: | High Voltage |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 100pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
| Opis: | CAP CER 100PF 500V NP0 1210 |
| Pojemność: | 100pF |
| Aplikacje: | SMPS Filtering |
| Email: | [email protected] |