Kupować C1206C683M5UACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 50V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Grubość (maks): | 0.035" (0.88mm) |
| Współczynnik temperaturowy: | Z5U |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria: | C |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Inne nazwy: | C1206C683M5UAC C1206C683M5UAC7800 |
| temperatura robocza: | 10°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 22 Weeks |
| Numer części producenta: | C1206C683M5UACTU |
| Lead Style: | - |
| Główny odstęp: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| cechy: | - |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.068µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1206 (3216 Metric) |
| Opis: | CAP CER 0.068UF 50V Z5U 1206 |
| Pojemność: | 0.068µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |