Kupować C08M10 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 400V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.315" Dia x 1.260" L (8.00mm x 32.00mm) |
| Seria: | C08M |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | C08M10 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 10A 400VAC NON STD |
| Aktualna ocena: | 10A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 20kA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |