Kupować C08G16I z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 400V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.335" Dia x 1.240" L (8.50mm x 31.50mm) |
| Seria: | C08G |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cylindrical, Alarm Indicating |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | C08G16I |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | Indicating |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 16A 400VAC CYLINDR |
| Aktualna ocena: | 16A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 20kA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |