C0805C225M8PACTU
C0805C225M8PACTU
Part Number:
C0805C225M8PACTU
Opis:
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
Arkusz danych:
C0805C225M8PACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0805C225M8PACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.055" (1.40mm)
Współczynnik temperaturowy:X5R
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Inne nazwy:399-11170-2
C0805C225M8PAC
C0805C225M8PAC7800
C0805C225M8PAC7867
C0805C225M8PACTU-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Numer części producenta:C0805C225M8PACTU
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Low ESL
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:2.2µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Opis:CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
Pojemność:2.2µF