C0603C684K8PACTU
C0603C684K8PACTU
Part Number:
C0603C684K8PACTU
Opis:
CAP CER 0.68UF 10V X5R 0603
Arkusz danych:
C0603C684K8PACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0603C684K8PACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:10V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.035" (0.90mm)
Współczynnik temperaturowy:X5R
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Inne nazwy:399-3116-2
C0603C684K8PAC
C0603C684K8PAC7867
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Numer części producenta:C0603C684K8PACTU
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.68µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 0.68UF 10V X5R 0603
Pojemność:0.68µF