C0603C511F5GALTU
C0603C511F5GALTU
Part Number:
C0603C511F5GALTU
Producent:
KEMET
Opis:
CAP CER 510PF 50V NP0 0603
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17603 Pieces
Arkusz danych:
C0603C511F5GALTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0603C511F5GALTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:50V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.034" (0.87mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:L
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Inne nazwy:C0603C511F5GAL
C0603C511F5GAL7867
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:22 Weeks
Numer części producenta:C0603C511F5GALTU
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:510pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 510PF 50V NP0 0603
Pojemność:510pF