C0603C431J5GACTU
C0603C431J5GACTU
Part Number:
C0603C431J5GACTU
Opis:
CAP CER 430PF 50V NP0 0603
Arkusz danych:
C0603C431J5GACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0603C431J5GACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:50V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.034" (0.87mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Inne nazwy:C0603C431J5GAC
C0603C431J5GAC7867
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C0603C431J5GACTU
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:430pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 430PF 50V NP0 0603
Pojemność:430pF