C0603C223Z8VACTU
C0603C223Z8VACTU
Part Number:
C0603C223Z8VACTU
Opis:
CAP CER 0.022UF 10V Y5V 0603
Arkusz danych:
C0603C223Z8VACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0603C223Z8VACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:10V
Tolerancja:-20%, +80%
Grubość (maks):0.034" (0.87mm)
Współczynnik temperaturowy:Y5V (F)
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Inne nazwy:C0603C223Z8VAC
C0603C223Z8VAC7867
temperatura robocza:-30°C ~ 85°C
Numer części producenta:C0603C223Z8VACTU
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.022µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 0.022UF 10V Y5V 0603
Pojemność:0.022µF