C0603C153J5RACTU
C0603C153J5RACTU
Part Number:
C0603C153J5RACTU
Opis:
CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
Arkusz danych:
C0603C153J5RACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0603C153J5RACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:50V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.034" (0.87mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Inne nazwy:399-11140-2
C0603C153J5RAC
C0603C153J5RAC7867
C0603C153J5RACTU-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C0603C153J5RACTU
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
Pojemność:0.015µF