Kupować BZW06-376B z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Reverse patowa (typ): | 376V |
|---|---|
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp: | 776V |
| Napięcie - podziały (min): | 418V |
| Rodzaj: | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DO-15 |
| Seria: | BZW06, TRANSIL™ |
| Ochrona linii zasilających: | No |
| Moc - Peak Pulse: | 600W |
| Opakowania: | Tape & Box (TB) |
| Package / Case: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Inne nazwy: | 497-12470-3 BZW06-376B-ND BZW06376B |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BZW06-376B |
| Opis: | TVS DIODE 376VWM 776VC DO15 |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 5.7A (8/20µs) |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 175pF @ 1MHz |
| Kanały dwukierunkowe: | 1 |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |