Kupować BTA08-800BWRG z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 800V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 1.3V |
| triaka: | Alternistor - Snubberless |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220AB Insulated |
| Seria: | Snubberless™ |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-220-3 Full Pack |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | BTA08-800BWRG |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 8A Through Hole TO-220AB Insulated |
| Opis: | TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 8A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 80A, 84A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 50mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 50mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |