Kupować BSP122,115 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2V @ 1mA |
|---|---|
| Vgs (maks.): | ±20V |
| Technologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-223 |
| Seria: | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 2.5 Ohm @ 750mA, 10V |
| Strata mocy (max): | 1.5W (Ta) |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Inne nazwy: | 1727-5406-2 568-6849-2 568-6849-2-ND 934019820115 BSP122 T/R BSP122 T/R-ND BSP122,115-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | BSP122,115 |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 100pF @ 25V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | - |
| Rodzaj FET: | N-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | N-Channel 200V 550mA (Ta) 1.5W (Ta) Surface Mount SOT-223 |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On): | 2.4V, 10V |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 200V |
| Opis: | MOSFET N-CH 200V 0.55A SOT223 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 550mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |