Kupować BQ500412RGZR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-VQFN (7x7) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 110°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | BQ500412RGZR |
| Rozszerzony opis: | Wireless Power Transmitter PMIC 48-VQFN (7x7) |
| Opis: | WIRELESS PWR CTLR WPC 48VQFN |
| Obecny - Dostawa: | 52mA |
| Aplikacje: | Wireless Power Transmitter |
| Email: | [email protected] |