Kupować BQ24707RGRR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 24V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Seria: | - |
| Funkcje programowalne: | - |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | 296-27702-6 |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Ilość ogniw: | 1 ~ 4 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | BQ24707RGRR |
| Berło: | I²C |
| Ochrona usterek: | Over Current, Over Voltage, Short Circuit |
| Rozszerzony opis: | Charger IC Lithium-Ion 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Opis: | IC CHRG MGMT LI+ 1-4CELL 20VQFN |
| Prąd - ładowanie: | Constant - Programmable |
| Prąd ładowania - Max: | - |
| Napięcie akumulatora: | 19.2V (Max) |
| Chemia baterii: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |