Kupować BQ24103ARHLRG4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 16V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Seria: | bqSWITCHER™ |
| Funkcje programowalne: | Current, Timer |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość ogniw: | 1 ~ 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | BQ24103ARHLRG4 |
| Berło: | - |
| Ochrona usterek: | Over Temperature, Over Voltage |
| Rozszerzony opis: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Opis: | IC BATT CHARGER LI-ION 20QFN |
| Prąd - ładowanie: | Constant - Programmable |
| Prąd ładowania - Max: | 2A |
| Napięcie akumulatora: | 8.4V |
| Chemia baterii: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |