Kupować BH-3003 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | - |
|---|---|
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Seria: | BH-3 |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | BH-3003 |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Bolt Down |
| Rozmiar bezpiecznika: | Custom |
| Do użytku z / Podobne produkty: | 3/8" Stud |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 700A 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount |
| Opis: | FUSE BLOCK BOLT DOWN 700A CHASS |
| Aktualna ocena: | 700A |
| Materiał styków: | Aluminum |
| Kontakt Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |