BFC247964563
Part Number:
BFC247964563
Opis:
CAP FILM 0.056UF 5% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC247964563.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC247964563 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm)
Seria:MKP479
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222247964563
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC247964563
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.610" (15.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.056µF ±5% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.056UF 5% 630VDC RAD
Pojemność:0.056µF