BFC247964334
Part Number:
BFC247964334
Opis:
CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC247964334.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC247964334 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.181" L x 0.374" W (30.00mm x 9.50mm)
Seria:MKP479
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222247964334
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC247964334
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.886" (22.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.33µF ±5% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
Pojemność:0.33µF