BFC247964154
Part Number:
BFC247964154
Opis:
CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC247964154.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC247964154 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm)
Seria:MKP479
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222247964154
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC247964154
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.807" (20.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.15µF ±5% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Pojemność:0.15µF