BFC247952115
Part Number:
BFC247952115
Opis:
CAP FILM 1.1UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC247952115.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC247952115 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.181" L x 0.492" W (30.00mm x 12.50mm)
Seria:MKP479
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222247952115
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC247952115
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1.1µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1.1UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:1.1µF