BFC247945394
Part Number:
BFC247945394
Opis:
CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC247945394.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC247945394 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm)
Seria:MKP479
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222247945394
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC247945394
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.39µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:0.39µF