BFC246956183
Part Number:
BFC246956183
Opis:
CAP FILM 0.018UF 5% 400VDC RAD
Arkusz danych:
BFC246956183.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC246956183 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm)
Seria:MKT469
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222246956183
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC246956183
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.453" (11.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.018µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.018UF 5% 400VDC RAD
Pojemność:0.018µF