BFC246941104
Part Number:
BFC246941104
Opis:
CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC246941104.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC246941104 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Seria:MKT469
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222246941104
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC246941104
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.441" (11.20mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.1µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Pojemność:0.1µF