Kupować BFC246756272 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 400V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 220V |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.492" L x 0.169" W (12.50mm x 4.30mm) |
| Seria: | MKT467 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222246756272 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC246756272 |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.560" (14.30mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 2700pF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 2700PF 5% 400VDC RADIAL |
| Pojemność: | 2700pF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |