BFC246752394
Part Number:
BFC246752394
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC246752394.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC246752394 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Seria:MKT467
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222246752394
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC246752394
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.551" (14.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.39µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL
Pojemność:0.39µF