Kupować BFC241909102 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Tolerancja: | - |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) |
| Seria: | MKP419 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222241909102 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 23 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC241909102 |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| cechy: | Long Life |
| Rozszerzony opis: | Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.0091UF 5% 400VDC RAD |
| Pojemność: | - |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |