BFC238620225
Part Number:
BFC238620225
Opis:
CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC SCREW
Arkusz danych:
BFC238620225.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238620225 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:Screw Terminals
Rozmiar / Wymiar:1.732" L x 0.866" W (44.00mm x 22.00mm)
Seria:MMKP386
Opakowania:Tray
Package / Case:Rectangular Box
Inne nazwy:222238620225
temperatura robocza:-50°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC238620225
Główny odstęp:0.894" (22.70mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.496" (38.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:2.2µF ±10% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC SCREW
Pojemność:2.2µF