Kupować BFC238601125 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 850V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 300V |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | Screw Terminals |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.732" L x 0.866" W (44.00mm x 22.00mm) |
| Seria: | MMKP386 |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | Rectangular Box |
| Inne nazwy: | 222238601125 |
| temperatura robocza: | -50°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BFC238601125 |
| Główny odstęp: | 0.894" (22.70mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.496" (38.00mm) |
| cechy: | Long Life |
| Rozszerzony opis: | 1.2µF ±5% Film Capacitor 300V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 6 mOhm |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 1.2UF 5% 850VDC SCREW |
| Pojemność: | 1.2µF |
| Aplikacje: | Snubber |
| Email: | [email protected] |