BFC238560302
Part Number:
BFC238560302
Opis:
CAP FILM 3000PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusz danych:
1.BFC238560302.pdf2.BFC238560302.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238560302 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:2000V (2kV)
Napięcie znamionowe - AC:700V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm)
Seria:MKP385
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222238560302
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:BFC238560302
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:3000pF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 3000PF 5% 2KVDC RADIAL
Pojemność:3000pF