Kupować BFC238362163 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 700V |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Seria: | 383 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 2222 383 62163 222238362163 BFC2 383 62163 BFC2 383 62163 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC238362163 |
| Główny odstęp: | 0.886" (22.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.709" (18.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.016µF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.016UF 5% 2KVDC RADIAL |
| Pojemność: | 0.016µF |
| Aplikacje: | High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |