BFC238303364
Part Number:
BFC238303364
Opis:
CAP FILM 0.36UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238303364.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238303364 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:125V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm)
Seria:MMKP383
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222238303364
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238303364
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.728" (18.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.36µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.36UF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:0.36µF