BFC238301184
Part Number:
BFC238301184
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238301184.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238301184 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:125V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Seria:MMKP383
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222238301184
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC238301184
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.18µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:0.18µF