BFC238300823
BFC238300823
Part Number:
BFC238300823
Opis:
CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC238300823.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238300823 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:125V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Seria:383
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 00823
BC1845
BFC2 383 00823
BFC2 383 00823
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238300823
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.082µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Pojemność:0.082µF