BFC238061682
Part Number:
BFC238061682
Opis:
CAP FILM 6800PF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC238061682.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238061682 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Seria:MKP380
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222238061682
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC238061682
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:6800pF ±10% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 6800PF 10% 630VDC RAD
Pojemność:6800pF