BFC238046203
Part Number:
BFC238046203
Opis:
CAP FILM 0.02UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238046203.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238046203 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Seria:MKP380
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222238046203
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC238046203
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.02µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.02UF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:0.02µF