BFC238045433
Part Number:
BFC238045433
Opis:
CAP FILM 0.043UF 10% 250VDC RAD
Arkusz danych:
BFC238045433.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238045433 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Seria:MKP380
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222238045433
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC238045433
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.354" (9.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.043µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.043UF 10% 250VDC RAD
Pojemność:0.043µF