BFC237954364
Part Number:
BFC237954364
Opis:
CAP FILM 0.36UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237954364.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237954364 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Seria:MKP379
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237954364
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Numer części producenta:BFC237954364
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.650" (16.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.36µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.36UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.36µF