BFC237954125
Part Number:
BFC237954125
Opis:
CAP FILM 1.2UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237954125.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237954125 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm)
Seria:MKP379
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237954125
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237954125
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.827" (21.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:1.2µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1.2UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:1.2µF