BFC237679123
Part Number:
BFC237679123
Opis:
CAP FILM 0.012UF 3.5% 1KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC237679123.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237679123 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±3.5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Seria:KP/MMKP 376
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237679123
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BFC237679123
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.012µF ±3.5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.012UF 3.5% 1KVDC RAD
Pojemność:0.012µF