BFC237546561
Part Number:
BFC237546561
Opis:
CAP FILM 560PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237546561.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237546561 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:2000V (2kV)
Napięcie znamionowe - AC:600V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237546561
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC237546561
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:560pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 560PF 5% 2KVDC RADIAL
Pojemność:560pF