BFC237544822
Part Number:
BFC237544822
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 8200PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237544822.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237544822 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:2000V (2kV)
Napięcie znamionowe - AC:600V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237544822
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC237544822
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.846" (21.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:8200pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 8200PF 5% 2KVDC RADIAL
Pojemność:8200pF