BFC237541151
Part Number:
BFC237541151
Opis:
CAP FILM 150PF 3.5% 2KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237541151.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237541151 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:2000V (2kV)
Napięcie znamionowe - AC:600V
Tolerancja:±3.5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237541151
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237541151
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.571" (14.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:150pF ±3.5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 150PF 3.5% 2KVDC RADIAL
Pojemność:150pF