BFC237540133
Part Number:
BFC237540133
Opis:
CAP FILM 0.013UF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237540133.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237540133 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:2000V (2kV)
Napięcie znamionowe - AC:600V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.181" L x 0.394" W (30.00mm x 10.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237540133
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237540133
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.906" (23.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.013µF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.013UF 5% 2KVDC RADIAL
Pojemność:0.013µF