BFC237538112
Part Number:
BFC237538112
Opis:
CAP FILM 1100PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC237538112.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237538112 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237538112
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC237538112
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:1100pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1100PF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:1100pF