BFC237532122
Part Number:
BFC237532122
Opis:
CAP FILM 1200PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC237532122.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237532122 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237532122
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237532122
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:1200pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1200PF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:1200pF